Anasayfa » ALINTI » Telefonunu Evde Unutanlar İçin Facebook’tan Arama Uygulaması

Telefonunu Evde Unutanlar İçin Facebook’tan Arama Uygulaması

Her gün evden çıkarken yanımıza aldığımız şeyleri; ev – araba anahtarı, cüzdan ve mobil telefon şeklinde sayıyoruz. Olur da, dalgınlığınıza gelir telefonunuzu evde unutursanız üzülmeyin. Sosyal ağ devi’nin, buna da bir çözümü var.

VoIP şirketi Vonage’nin sunduğu uygulamayla Facebook arkadaşları birbirlerini bedava arayabiliyorlar. Facebook, böylelikle bir taşla  birden fazla kuş vurmuş oluyor. Hem yeni üye çekiyor, hem de var olan üyelerini portalına daha bir sıkı bağlıyor.

Lansmanı bugün yapılan uygulama ile sözümona iPhone’u olan biri, Facebook üzerinden arkadaşlarıyla konuşabiliyor. Uygulamanın iPad sürümünün ise önümüzdeki haftalarda kullanımda olacağı belirtiliyor. Vonage Mobile Facebook uygulaması, ücretsiz indirilebiliyor. Uygulama, wi-fi, 3G ve 4G şebekelerinde kullanılabiliyor.

Uygulamanın bir negatif özelliğini; Facebook üyesi kullanıcının, arkadaş listesindeki her kesten çağrı alabilmesi oluşturuyor. Yani çağrı, kişinin görüşmek istemediği birinden geliyor da olabilir.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir