Anasayfa » ALINTI » Digg Gözden Düştü
Digg Gözden Düştü

Digg Gözden Düştü

Digg Gözden DüştüYeni tasarımla birlikte çok büyük bir düşüşe geçen Digg’in ziyaretçi trafiğinin internete sızmasının ardından, durumun ne kadar vahim olduğunu bir kez daha görmüş olduk.

Digg Gözden Düştü

22 Ağustos’ta yeni tasarımını aktif eden Digg, o günden itibaren kullanıcı kaybetmeye başladı. Yukarıdaki grafikte görüldüğü gibi, Digg’in İngiltere trafiğinde %10’luk bir düşüş söz konusu.

 

Digg Gözden Düştü
Bu grafik ise Digg’in ABD trafiğini temsil ediyor. Sizin de gördüğünüz gibi yeni tasarımdan sonra ABD’li kullanıcılar deyim yerindeyse çil yavrusu gibi kaçışmışlar. Yeni tasarımın etkileri ABD’de İngiltere’ye nazaran daha sert hissedilmiş.

Twitter ve Facebook’un kendinden emin yükselişleri Digg ve MySpace gibi sosyal ağların canını yakmaya devam ediyor. Ancak Digg’in düşüşünü sadece Facebook ve Twitter’a bağlamak hata olur. Durup dururken tasarımını değiştirerek kullanıcılarını kaybeden Digg’e “kendi düşen ağlamaz” diyoruz.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir