Anasayfa » ALINTI » Doğumda Bile Twitledi
Doğumda Bile Twitledi

Doğumda Bile Twitledi

Doğumda Bile TwitlediBu kez Twitter ile ilgili “bu kadarı da olmaz” dedirtecek türden bir olaydan bahsetmek istiyorum. İngiltere Stafford’tan bir kadın, Twitter kullanmayı abartmış, oğlunu doğururken de sosyal medya sitesini kullanmaya devam etmiş.

Fi Star-Stone, 13 saat çektiği doğum sancısı sırasında arkadaşları ve ailesine çevrimiçi olarak süreç hakkında bilgi vermek için twitlemeye karar vermiş. Stone, ayrıca doğum esnasında twitleyerek,  doğum hakkındaki yanlış bilinenleri yok etmek istediğini belirtiyor. Üstelik daha da ilginci Stone’un sancı çekerken yazdığı twitler büyük ilgi görmüş ve bir sürü yanıt almış. Stone, kendisine Twitter aracılığıyla destek mesajları gönderildiğini ve bu mesajların gerçekten ağrıyı azaltmaya yardımcı olduğunu belirtiyor.

Normal doğum yapan Stone, bu girişimiyle anne adaylarına normal doğumun olumlu bir deneyim olduğunu göstermek istediğini belirtiyor. Stone’un doğum sırasında yazdıklarının binlerce kişi tarafından takip edildiği belirtiliyor.

İkinci kez anne olan Stone’un bu deneyim sırasında yeni 100 takipçi kazandığı ve 250 kişinin Stone’a yanıt verdiği belirtiliyor. Doğum gerçekleştikten 4 saat sonra yeniden Twitter’a dönen Fi, takipçilerine oğlu Oscar’ı tanıtan bir twit de yazmış.

Evde doğum yapan Fi Star-Stone, kreş hemşiresi ve anne-babalara yönelik bir İnternet sitesi yönetiyor.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir