Anasayfa » ALINTI » Foursquare 2.0 Sürümü ile Facebook Places’a Yanıt
Foursquare 2.0 Sürümü ile Facebook Places’a Yanıt

Foursquare 2.0 Sürümü ile Facebook Places’a Yanıt

Foursquare 2.0 Sürümü ile Facebook Places’a YanıtFoursquare’in Blogundan duyurduğu yeni sürümüyle hem tasarımında hem de özelliklerinde pek çok yenilik gösteriyor. “Tips” ve “To-Do List” bölümlerine ait artık ayrı butonlar yer alıyor. Mekânların sayfalarında ise önerileri paylaşmak ya da keşfetmek istenilen mekânı işaretlemek artık çok da kolay hale geldi.

İlk bakışta Foursquare’in yeni sürümünde uygulamalara erişim kolaylığı sağlanması ve “Tips” ve “To-Do List” butonlarının yer alması yeni bir uygulamanın eklenmediği gibi sanılabilir. Fakat asıl yeni olan uygulama ise Foursquare’in web sitesinde “Add to My Foursquare” butonunun yer alacak olması. Foursquare şimdilik bu uygulamayı yayından aldı ama tekrar aktif hale getirdiği zaman kullanıcılar internette bir mekân hakkında bir şey okuduklarında, hızlıca kendi To-Do listlerine ekleyebilecekler. Foursquare’in yeni sürümü şu an için iPhone kullanıcıları için yayında, en kısa sürede BlackBerry ve Android akıllı telefonlarda da güncellenmesi bekleniyor.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yorum

  1. Geribildirim: Twitted by foursquareTR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir