Anasayfa » ALINTI » Bebekler Doğmadan Online Oluyor
Bebekler Doğmadan Online Oluyor

Bebekler Doğmadan Online Oluyor

Bebekler Doğmadan Online OluyorABD’de ise anneleri fotoğraf merakı sarmış. ABD’li annelerin %92’si çocuğu 2 yaşında ya da daha küçükken resimlerini online ortama aktarıyor. Bu oran Kanada, Yeni Zelanda ve Avustralya’da %70’lerde seyrederken, Japonya’da %42.

Bir diğer trend ise yeni doğan bebeklerin fotoğraflarının internete aktarılması. ABD’li annelerin %33’ünün uyduğu bu modanın öncüleri %41 oranla Yeni Zelanda ve Avustralya. Japon annelerin %19’u yeni doğan çocuklarının fotoğrafını internete koyarken, Kanada’da bu oran %20’lerde.

İşte en sevdiğim: Bebeklere sosyal ağ profili ve e-posta adresi. Yeni doğan bebeğin fotoğraflarının internette yayınlanması ne kadar doğru tartışılır ama, onlara sosyal ağ profili ve e-posta adresi açılmasını destekliyorum. Çünkü Online doğan yeni nesil, internetin parlak geleceğine ışık tutuyor.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yorum

  1. Ben de henüz doğmamış oğluma mail adresi vs. aldım.. Facebook hesabı bile var. Amaç mı? Amaç benim gibi kullanıcı adı aramasın diye 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir