Anasayfa » ALINTI » Bebekler Doğmadan Online Oluyor
Bebekler Doğmadan Online Oluyor

Bebekler Doğmadan Online Oluyor

Bebekler Doğmadan Online OluyorABD’de ise anneleri fotoğraf merakı sarmış. ABD’li annelerin %92’si çocuğu 2 yaşında ya da daha küçükken resimlerini online ortama aktarıyor. Bu oran Kanada, Yeni Zelanda ve Avustralya’da %70’lerde seyrederken, Japonya’da %42.

Bir diğer trend ise yeni doğan bebeklerin fotoğraflarının internete aktarılması. ABD’li annelerin %33’ünün uyduğu bu modanın öncüleri %41 oranla Yeni Zelanda ve Avustralya. Japon annelerin %19’u yeni doğan çocuklarının fotoğrafını internete koyarken, Kanada’da bu oran %20’lerde.

İşte en sevdiğim: Bebeklere sosyal ağ profili ve e-posta adresi. Yeni doğan bebeğin fotoğraflarının internette yayınlanması ne kadar doğru tartışılır ama, onlara sosyal ağ profili ve e-posta adresi açılmasını destekliyorum. Çünkü Online doğan yeni nesil, internetin parlak geleceğine ışık tutuyor.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront - Sosyal Medya Pazarlama Eğitimi 4 Kasım’da Yapıldı

MarkeFront – Sosyal Medya Pazarlama Eğitimi 4 Kasım’da Yapıldı

Aytaç Mestçi tarafından verilen Sosyal Medya Pazarlama Eğitimi, 4 Kasım’da MarkeFront – MarkeSchool’da gerçekleşti. Sosyal ...

Bir yorum

  1. Ben de henüz doğmamış oğluma mail adresi vs. aldım.. Facebook hesabı bile var. Amaç mı? Amaç benim gibi kullanıcı adı aramasın diye 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir