Anasayfa » ALINTI » Facebook Mail (Eposta)
Facebook Mail (Eposta)

Facebook Mail (Eposta)

Facebook Mail (Eposta)Dünya genelinde 500 milyonu aşkın bir kullanıcı kitlesine sahip sosyal paylaşım sitesi Facebook, @facebook.com isimli bir e-posta ve sosyal mesajlaşma hizmetini devreye soktu. Facebook’un bu yeni hizmeti ile -Facebook’tan günde 4 milyar mesajın gönderildiği dikkat alınırsa- sosyal mesajlaşma da yeni bir boyut kazanacak.

Hem sosyal mesajlaşmayı hem de e-posta hizmetini aynı anda içerisinde barındıran Facebook mail ayrıca; Microsoft ile yapılan bir anlaşma çerçevesinde depolama kapasitesini Windows Live SkyDrive bağlantısı ile 25GB‘a kadar arttırmak mümkün. Ayrıca Outlook Web uygulamaları ile kullanıcılar Word, Excel ve Powerpoint dosyalarını Facebook üzerinden arkadaşlarıyla rahatça paylaşabilecek.

Peki Facebook e-posta adresim nasıl olacak?

Mailiniz profil sayfanızın linki ile aynı olacak. Yani facebook.com/kullanıcıadı olan profil adresiniz gibi mailinizde kullanıcıadı@facebook.com olacak. Şimdilik Facebook maili hemen alamıyorsunuz ancak bu adresten facebook mail için başvurabilirsiniz.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

2 yorum

  1. ne kadar kullanışlı olur bilemem ama yinede milyonlarca kişi bu mail adresini kullanacaktır bilgi için teşekkür ederim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir