Anasayfa » ALINTI » Facebook’tan İlginç Bir Atılım
Facebook'tan İlginç Bir Atılım

Facebook’tan İlginç Bir Atılım

Facebook'tan İlginç Bir AtılımYaklaşık 3 yıldır hizmet veren bir dosya paylaşım sitesi olan drop.io, Facebook tarafından satın alındı ve şirketin kurucusu Sam Lessin de Facebook yönetim merkezinde çalışmaya başladı.

Drop.io’ya şu an yeni dosya yüklenemiyor fakat eski dosyalara erişilebiliyor. Ücretli üyelik satan alanlar da 15 Aralık tarihine kadar sistemi kullanmaya devam edebilecekler.

Bu satın alma ile Facebook içi dosya paylaşım konusunda yeni bir hizmetin başlayıp başlamayacağı da merak ediliyor. Çünkü bu sadece bir şirketin değil bütün teknolojik altyapının da satın alınması anlamına geliyor.

İlginç bir başka bilgi ise Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg ile Drop.io’nun kurucusu Sam Lessin’in Harvard Üniversitesi’nden tanışıyor olması.

Hatta David Kirkpatrick’in Facebook Etkisi adlı kitabında çok ünlü bir yatırımcı olan Lessin’in babasının Zuckerberg’in zengin yatırımcılarla tanışmasına ön ayak olduğu yönünde iddialar da yer alıyor.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.