Anasayfa » ALINTI » Facebook’un Tasarımı Komple Değişiyor
Facebook'un Tasarımı Komple Değişiyor

Facebook’un Tasarımı Komple Değişiyor

Facebook'un Tasarımı Komple DeğişiyorGeçtiğimiz gün yeni profil sayfasını kullanıma sunan Facebook’un 2011 yılı içerisinde tasarımını komple değiştireceği söyleniyor. Bu sefer yapılacak değişimin de oldukça köklü bir değişiklik olacağı ve birçok butonun yerlerinin değişeceği belirtiliyor.

Bu iddiaları güçlendiren bir de ekran görüntüsü ortaya çıktı. Görüntüden anladığımız kadarıyla üst tarafta bulunan bildirimler, mesajlar, profil linki gibi özellikler artık üstte değil sayfanın sol tarafında olacak. Durum bildirimleri ortada, tıklayınca da en sağda açılacak. Ayrıca bir gönderiye yapılan yorumlar da sayfanın en sağında gözükecek.

Oldukça değişik ancak sade ve güzel gözüken yeni tasarımın 2011 yılı içerisinde aktif olacağı söyleniyor. Bekleyip göreceğiz.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yorum

  1. eski profil sayfası bence çok daha guzeldi bu hem görsel hemde kullanış bakımından hiçte güzel bir yapım olmamış facebook gün geçtikçe görsellik bakımından geriliyor bence

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir