Anasayfa » ALINTI » Google Bu Araç Çubuğuyla Ne Planlıyor?
Google Bu Araç Çubuğuyla Ne Planlıyor?

Google Bu Araç Çubuğuyla Ne Planlıyor?

Google Bu Araç Çubuğuyla Ne Planlıyor? Sayfanın üst bölümünde yeni bir araç çubuğu göze çarpıyor

Yukarıdaki resimde de görebileceğiniz gibi Google, sosyal ağ konusunda bir adım daha atıyor gibi görünüyor.

Resimde sayfanın üst bölümünde bir araç çubuğu görüntüleniyor. Araç çubuğunda bir Paylaş düğmesi mevcut ve hemen sağında bir simge ile Google kullanıcı adı görüntüleniyor. Bunların sağında ise bir sayı ve Seçenekler menüsü görünüyor.

Kırmızı renkle yazılmış “CONFIDENTAL!” (gizli) kelimesi de dikkat çekiyor. Araç çubuğunun sol tarafında yer alan “Loop” (döngü) link’i de göze çarpan farklılıklardan. Bu, muhtemelen Google’ın ‘gruplar‘ için kullandığı ibare.

Bu görüntünün ortaya çıkışından sonra Google’dan açıklama ise gecikmedi: “Ürünlerimizi geliştirmek için yeni yolları her zaman deniyoruz ve Google’da bazı sosyal öğeler üzerinde çalıştığımızı önceden de belirmiştik. Ancak şu an duyuracağımız herhangi bir yenilik yok.”

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yorum

  1. Facebook’un yaptigi gibi bir uygulama olacaga benziyor. Gezindiginiz sayfayi taggleyip arkadaslariniza tavsiye edebileceginiz ve kimlerin bu sayfada gezindigini gorebilecegimiz bir uygulama. Bu arada kullanmayanlara Google Chrome’u tavsiye ederim kullanimi cok rahat.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir