Anasayfa » ALINTI » Blogunuz İçin 8 Verimli Paylaşım Aracı
Blogunuz İçin 8 Verimli Paylaşım Aracı

Blogunuz İçin 8 Verimli Paylaşım Aracı

Blogunuz İçin 8 Verimli Paylaşım AracıBlog dünyasında en çok kullanılmasının yanı sıra etki bakımından da yüksek verimler sunan bu paylaşım araçları ile blogunuzun ziyaretçi sayısını arttırabilirsiniz.

Twitter Paylaşım Araçları

TweetMeme: Blogunuzun RSS yayınında da yer alabilecek olan bu eklenti ile yazılarınızın Twitter üzerinden kolayca paylaşılmasını sağlayabilirsiniz.

Twitter ShareButton: Twitter’ın bizzat kendisi tarafından sunulan ve kullanımı kolay bir Twitter paylaşım aracı.

Facebook Paylaşım Araçları

Facebook LikeButton: Blog yazarlarının en çok kullandığı Facebook aracı olan “Facebook LikeButton” ile ziyaretçileriniz bir tıklama ile içeriğinizi beğendiklerini ifade edebilirler. Bu işleme ait ifade ziyaretçinin Facebook duvarında da yer alır.

Facebook ShareButton: Facebook üzerinden yazılarınızın paylaşılmasını sağlayan bu araç, “Facebook LikeButton”dan farklı olarak içeriğin daha zengin bir şekilde paylaşılmasına olanak verir.

LinkedIn Paylaşım Aracı

LinkedInShareButton: Blogunuzda yer alan birçok iş çevresini de ilgilendirecek boyuttaysa bu araç çok işinize yarayacaktır.

Diğer Paylaşım Araçları

DiggDiggPlugin: İki farklı modelin sunulduğu bu paylaşım aracı bir WordPress eklentisi. Bu eklenti blog sahiplerine, bloglarında kullanmaları üzere birçok paylaşım öğesinin yer alıdğı bir koleksiyon sunuyor.

SexyBookmark: Bu paylaşım aracı, blogunuzda yer alan yazıların altında bir satırı işgal ederek ziyaretçilerin kolay bir şekilde yazıyı paylaşmalarına yardımcı olur. 85 farklı site arasından seçim yaparak yazılarınızın paylaşılmasını isteyeceğiniz sosyal medya sitelerini belirleyebilirsiniz.

WibiyaToolbar: WibiyaToolbar, paylaşım araçları yerine bir adım ileriye gidip sayfanın alt kısmında bir paylaşım tarayıcı eklentisi kullanmak isteyenler için güzel kullanışlı bir seçenek. Birçok sosyal mecra için içeriğinizin paylaşılmasına olanak sağlayan WibiyaToolbar etkileşim gücünüzü arttırabilirsiniz.

 

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir