Anasayfa » içerik » Fırsat Çılgınlığında Yeni Boyut!
Fırsat Çılgınlığında Yeni Boyut!

Fırsat Çılgınlığında Yeni Boyut!

%95’lere varan fırsatları kaçırmamak için artık her sabah onlarca e-posta açıp sayfa sayfa dolaşmaya son!

Fırsat Çılgınlığında Yeni Boyut!Sayılarının 50’lere vardığı şu günlerde artık fırsat sitelerini tek tek takip etmek neredeyse imkânsız. Tüm fırsat sitelerindeki indirimleri tek siteden yayınlayarak, fırsatları kategorilere ayıran Firsaton.com, fırsatları bulmayı kolaylaştırıyor.

Sadece güzellik fırsatı ile mi ilgileniyorsunuz ya da bu haftasonu nerede %60 indirimli güzel bir brunch yapabilirim diyorsunuz. Fırsaton.com’a girip yaşadığınız şehri seçip ilgilendiğiniz kategoriyi belirtmeniz yeterli. Her gün 20’den fazla fırsat sitesinin güncel 100’ün üzerinde fırsatı ücretsiz olarak listeleniyor. www.firsaton.com üzerinden, günlük e-posta, twitter, facebook veya iPhone uygulamaları mecralarından herhangi birini takip ederek Fırsaton’un her gün büyüyen fırsat listesine ulaşabilirsiniz.

Fırsaton Hakkında

Fırsaton.com, tüm fırsat sitelerini tek bir sitede toplayan ve her sabah attığı e-posta ile ücretsiz olarak üyelerini %95’lere varan kampanyalardan haberdar eden bir sitedir. Fırsaton üyeliği ücretsizdir. Üyeler, ilgi alanlarına ve yaşadıkları şehre özel fırsatları da görebiliyor. Fırsaton, üyelerinin tercihlerine göre e-posta ile bilgilendirme yapabiliyor. Böylece onlarca fırsat sitesini takip etmek yerine kullanıcılar tek bir site sayesinde tüm fırsat ve kampanyalardan haberdar olabiliyor. Ayrıca şehre özel facebook sayfasını veya twitter hesabını takip ederek de kullanıcılar fırsatları yakalayabiliyor. Fırsaton iPhone uygulaması ile iPhone kullanıcılarına tüm fırsat detaylarına ulaşma imkânı sunuyor. Fırsaton şu anda 20’den fazla sitedeki fırsatları takip etmektedir.

Fırsat ve Grup Satın Alma Siteleri Nelerdir?

“Birlikte satın alma gücü” üzerine çalışan sistem, kullanıcılara normalde edinemeyecekleri kadar yüksek oranlarda indirim imkânı sağlamaktadır. Şehrinizin en gözde restoranlarında %95’lere varan indirimlerle dostlarınızla yemek yiyebilir, uzun zamandır ertelediğiniz tenis kursuna yine %95’lere varan indirimlerle katılabilirsiniz, stresli ve yoğun iş hayatınıza %95’lere varan indirimle güzel ve rahatlatıcı bir SPA molası verebilirsiniz.

Fırsaton bir fırsat sitesi değildir, fırsat sitelerindeki teklifleri bulur, size listeler ve/veya e-posta ile gönderir. Böylece fırsatları kaçırmazsınız!

Fırsaton Hangi Siteleri Takip Ediyor?

Fırsaton fırsat siteleri konusunda seçici. En kaliteli ve güvenli fırsatları sunabilmek için takip edilen siteleri seçerken bazı kriterlere bakıyor:

•    Güven! Fırsat sitesinin belli bir süredir yayında olması, firma bilgilerinin açık olması ve güvenli ödeme sistemi olması gerekir.
•    İçerik! Takip edilen sitenin yayınladığı bilgilerinin (Fiyat vs.) tutarlı olması gerekir.
•    Yazılım! Fırsat sitesinin yazılımının hata veren veya tamamlanmamış sayfaların olmaması gerekir.
•    Güncel! Fırsat sitesinin içeriğinde güncel olmayan bilgiler olmaması gerekir.
•    Konsept! Fırsat sitesinin konsepte uygun olarak kısa süreli fırsatlar sunmanı gerekir.

Şu anda Fırsaton üyeleri için Grupanya, Grupca, Şehir Fırsatı, Markapon, Ekoloni, Fırsat Klubü, Mekanist Fırsat, Yiyomİçiyom, Ekozon, Promoskop, Grupfoni, ŞehriKeyif, Güzellik Fırsatım, Romantik Fırsatlar, Birlikte Alalım, Kaçanbalıkbüyükolur, Fırsat Kovala, En Uygun Fırsat, sitelerini düzenli olarak takip etmektedir. Diğer takipte olduğu siteleri de kriterlere uydukça sisteme eklemektedir.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

İlk Meetup+ Teknoloji Buluşması Gerçekleşti

Türkiye’de Bulut Bilişim’in lideri olan PlusClouds tarafından gerçekleşen MeetUp+ etkinliği, Türkiye’de teknoloji alanında yaşanan gelişmelere ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir