Anasayfa » ALINTI » Pazarlama Dünyasının Gözü Londra’da
Pazarlama Dünyasının Gözü Londra'da

Pazarlama Dünyasının Gözü Londra’da

Pazarlama Dünyasının Gözü Londra'daSosyal medyanın pazarlama dünyası içerisindeki yeri ve önemi her geçen gün artıyor, dünyanın en büyük markaları ise pazarlama stratejilerini sosyal medyadan bağımsız düşünemiyor. Bu yıl, “Engage with The World of Social Media Marketing” sloganıyla düzenlenecek olan Avrupa’nın en büyük sosyal medya etkinliği de; Mercedes, Dell, Sony Ericson gibi büyük markaların interaktif pazarlama ve CRM yöneticilerinin katılımlarıyla Londra’da, Olympia’da düzenleniyor. Etkinliğe ülkemizi temsilen, Dekatlon Buzz Sosyal Medya İletişim Ajansı kurucu ekibi de katılıyor.

Markaların sosyal medyaya yaklaşımları ve sosyal medyanın marka yaratma ve konumlandırmadaki hayati önemi, bu yılki etkinliğe ilham veriyor. Ele alınacak konular arasında; “Marka Yaratmada Sosyal Medya’nın rolü, Lokasyon Bazlı Pazarlama, Markaların Sosyal Medya Ajansını belirlemede dikkat etmesi gerekenler, sosyal medyada B2B” bulunuyor.

Mercedes, Dell, Sony Ericson, Zynga gibi markaların interaktif pazarlama ve CRM uzmanlarının yanı sıra Telegraph ve Reuters’tan konuşmacıların da yer alacağı, bir çok konferans, workshop ve buluşmanın gerçekleşeceği Social Media World Forum hakkında ayrıntılı bilgiyi http://www.socialmedia-forum.com adresinde bulabilirsiniz.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir