Anasayfa » ALINTI » Facebook Places Türkiye’de Açıldı!

Facebook Places Türkiye’de Açıldı!

Facebook Places Türkiye’de Açıldı! ABD ve bazı ülkelerde aktif olarak kullanılan özellik görünüşe göre artık ülkemizde de kullanılabiliyor.Yerler özelliğinin bir süredir bazı kullanıcılarda aktif olduğunu takip ediyordu. Bu yeniliğin cihaz ve profile göre aktif olup olmadığı tam olarak bilinmiyordu. Biz de farklı cihazlar (Desire HD, iPhone 4, iPhone 3) ve farklı Facebook hesapları üzerinden deneyimlediğimize göre Facebook Yerler rahatça kullanılabiliyor.
Facebook Places Türkiye’de Açıldı!Tüm dokunmatik telefonlar için de web tarayıcıda touch.facebook.com adresine göz attığımızda yine yerler özelliğinin aktif olduğunu görebiliyoruz. Daha önce yurt dışı IP’si ile Facebook’ta nasıl mekan açabileceğinizi paylaşmıştık. Ama artık böyle bir şeye gerek duymadan touch.facebook.com adresinden Facebook Yerler özelliğini kullanmaya başlayabilirsiniz.iPhone ve Android dışında Blackberry, HP webOS ve Windows Phone 7 için de Facebook uygulamalarını kullanarak büyük ihtimalle Facebook Yerler özelliğini kullanabileceksiniz.Facebook Yerler hakkında detaylı bilgi için Facebook.com/places adresini ziyaret edebilirsiniz. Türk Facebook kullanıcılarının Facebook Yerler’e nasıl bir ilgi göstereceğini ve Foursquare’in büyümesine etkisini merak ediyoruz.Güncelleme: Biraz önce Facebook’tan aldığımız bilgiye göre Facebook Places özelliği tüm dünyada kısa süre içinde devreye alınacak. Böylece Facebook, küçük işletmeler ve markalar için büyük bir fırsat dünyasının kapısını açmış olacak.

Hakkında

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir