Anasayfa » ALINTI » Google Dergi İşine Girdi

Google Dergi İşine Girdi

Google Dergi İşine Girdiİş hayatına arama motoru olarak başlayan Google bugün dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri. Firma, işletim sisteminden, telefon üretimine kadar geniş bir yelpazeyle teknoloji sektörünü etkilemeye devam ediyor.

Kitleleri yönlendirme konusunda her fırsatı da değerlendiren Google, beklenmedik bir hamleyle yeni e-dergisini yayına sürdü.

Derginin İçeriği Nasıl Olacak?

Google Dergi İşine Girdi
İngiltere pazarını hedef kitle olarak seçen dergi Thinkquarterly adını taşıyor. İş dünyasına hitap edecek olan dergide, çift sütun olarak dizilmiş 68 sayfa bulunuyor. İngiltere pazarını ve teknoloji piyasasını değerlendiren dergi sadece serbest yazıların içerikleriyle yayınlanıyor.

The Guardian’a rakip olan dergiyle birlikte Google sadece internetin değil medyanın da kitleleri etkileme gücünü ele geçirmeye çalışacak. Projenin başarısına göre Google’ın yeni medya atılımları yapması bekleniyor.

Hakkında

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yorum

  1. Adamlar zeki, güç olduğunda kullanmasını bilmek gerek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir