Anasayfa » ALINTI » A.B.D Başkanı Barack Obama Facebook Konferans Salonunda

A.B.D Başkanı Barack Obama Facebook Konferans Salonunda

A.B.D Başkanı Barack Obama Facebook Konferans SalonundaHaber metni şöyle:

“Başkan Barack Obama 20 Nisan günü doğu saatiyle 04.45’te Facebook üzerinden canlı yayınlanacak bir konferans düzenleyecek. Etkinliği izlemek için, Beyaz Saray Hayran Sayfasında “Beğen” tuşuna tıklamanız gerekiyor; tıklayarak aynı zamanda yürütme organının etkinlikleriyle ilgili güncellemelere de abone olacaksınız.

Beyaz Saray Hayran Sayfası sizlerden konferans davetini bir an önce yanıtlamanızı, Obama tarafından cevaplanma şansı olacak sorularınızı iletmenizi ve sizler gibi sayfayı beğenmeleri için arkadaşlarınızı da davet etmeniz konusunda çağrıda bulunuyor.Bu mesaj yayınlandıktan sonra şimdiye kadar 938,459 kişi Beğen tuşuna tıkladı.

Aynı zamanda, sorularınızı Facebook’u kullanmadan doğrudan Beyaz Saray’ın web sayfasından da iletebilirsiniz. Sayın okuyucularımız, canlı yayını izlemek için vakit ayıracak mısınız? Başkanın yanıtlamasını istediğiniz sorular neler?”

Hakkında

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir