Anasayfa » ALINTI » Flickr Yeni Sosyal Medya Eklentisiyle Fotoğrafların Paylaşımını Kolaylaştıracak
Flickr Yeni Sosyal Medya Eklentisiyle Fotoğrafların Paylaşımını Kolaylaştıracak

Flickr Yeni Sosyal Medya Eklentisiyle Fotoğrafların Paylaşımını Kolaylaştıracak

Flickr Yeni Sosyal Medya Eklentisiyle Fotoğrafların Paylaşımını KolaylaştıracakFlickr, gerçekleştirilen değişiklikler sayesinde siteye yüklenmiş olan fotoğrafların web genelinde kullanımının daha kolay hâle geleceğini, Tumblr’a da paylaşım noktası olarak eklerken, bazı bloglara da doğal destek sunmayı bıraktıklarını belirtti. “Bir kez yükle ve her yerde paylaş” yeni özelliklerin ana felsefesini oluşturuyor. Paylaşım seçenekleri fotoğraf sayfalarında göze çarpan bir yere konumlandırılacak ve kullanıcılar aralarında setlerin, koleksiyonların ve tüm fotoğraf akışlarının da olduğu fotoğraf gruplarını çeşitli sosyal siteler ya da e-posta aracılığıyla paylaşabilecek.

Servisle birlikte kullanıcılar genel erişime açık olmayan veya gruplanmış fotoğrafları Facebook üzerinden paylaşımı da mümkün hâle getiriyor. Genel erişime açık fotoğraflar ise yüklendikten hemen sonra Facebook üzerinden otomatik olarak paylaştırılabilecek. Artık Flickr’daki fotoğrafları, siteye kullanıcı girişi yapmasanız bile Twitter ve Facebook üzerinden paylaşabileceğinizi de belirtmeden geçmeyelim.

İlgili – Flickr Blog

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir