Anasayfa » ALINTI » Markanız İçin 24,8 Milyonluk Facebook!
Markanız İçin 24,8 Milyonluk Facebook!

Markanız İçin 24,8 Milyonluk Facebook!

Markanız İçin 24,8 Milyonluk Facebook!Sosyal medya sesimizi yükseltebileceğimiz, bilinirliğimizi arttırabileceğimiz bir ortam, geniş kitleler ile uzun süreli etkileşim sağlamaktadır ve hal böyle olunca facebook markanız için hayati öneme sahip bir mecra olmaktadır.

Bunun önemini 560 milyonluk facebook kullanıcısının içinde 25 milyonluk Türk facebook kullanıcısı sanırım sizi biraz heyecanlandırmaya yetmiştir. Bu yazıda asıl değineceğim konu facebook sayfa ve gruplarınız için ölçümleme yapmanızı sağlayacak bir uygulama olan “Facebook Insights” . Insights da tüm sayfalarınızın ölçümlemesini – takibini yapabiliyor, hedeflerinize ne kadar uzaklıkta olduğunuzu rahatça görebiliyorsunuz. Ayrıca facebook bu uygulamasını web siteleri takip etmek için de kullandırmaya  başladı. Hala facebook içinde sesiniz çıkmıyorsa hedeflerinizi belirleyip, sosyal medya kampanyalarınızı yayınlamaya başlayın, insights ile de ölçümlemenizi yapın.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir