Anasayfa » ALINTI » IAB Dernekleşme Kararı Aldı
IAB Dernekleşme Kararı Aldı

IAB Dernekleşme Kararı Aldı

IAB Dernekleşme Kararı AldıIAB Türkiye’nin dün yapılan Genel Kurulu’nun açılışında bir konuşma yapan Pura, sürece tüm sektörün katkı vermesi gerektiğini belirtirken, IAB’nin sektörün tüm taraflarını kapsayan bir örgüt olarak güçleneceğini ve etki alanını genişleteceğini vurguladı.

Meslek örgütlerinin rekabetçi bir yaklaşımla değil, ortak endüstri çıkarlarına odaklanarak yönetilmesinin hayati önem taşıdığına dikkat çeken Ahmet Pura, IAB Türkiye’nin bundan sonra da farklı nitelikteki ve ölçekteki kuruluşları kavrayan bir anlayışla yönetileceğini dile getirdi.

Aynı zamanda Reklamverenler Derneği Başkanlığı’nı da yürüten Pura’nın aktardığı çalışma takvimine göre, dernekleşme işlemleri Ağustos sonuna kadar tamamlanacak ve IAB Türkiye sonbahara daha güçlü bir yapıyla girecek.

Toplantının son bölümünde söz alan Reklamcılar Derneği Başkanı Aytül Özkan, “Dernek olarak tüm sürece destek vereceklerini, IAB’nin bugüne kadar gerçekleştirdiği değerli işlere yenilerinin ekleneceğine inandığını” dile getirdi. İletişimin nitelik değiştirdiği, teknolojinin yaşamın her alanına hakim olduğu yeni dünyaya uyum sağlamanın önemine değinen Özkan, IAB Türkiye’nin kuruluşu itibarıyla başkanlığını üstlenen Levent Erden’e de teşekkür etti.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir