Anasayfa » ALINTI » İnovasyon, Çevre ve Sosyal Medya
İnovasyon, Çevre ve Sosyal Medya

İnovasyon, Çevre ve Sosyal Medya

İnovasyon, Çevre ve Sosyal Medyaİnovatif fikirler de buna ayak uydurmak zorunda kaldı ve çağ atladı. Bu fikirlerin hepsinin inovatif bir fikir olduğu düşünülürse çağ atlaması da çok normal bir durum zaten. Artık fikirler internete taşındı, oradan tanıtımı yapıldı, tüm insanlığa sunuldu ve kullanılmaya başlandı.

Şirketler de bunun farkına varmaya geç olsa da başladılar. İnovatif fikirleri başkasına kaptırmak istemeyen büyük kuruluşlar kendi aralarında teknolojiyi ve interneti kullanarak rekabet ortamı yarattılar ve fikirleri kendi bünyelerine katmaya çalışıyorlar.

Bunun en yakın örneklerinden biri şu sıralar Siemens bünyesinde gerçekleşiyor. “Akıllı Şebekeler Yarışması” adı altında  dünyada enerji dönüşüm zincirinin tümünü kapsayan dünyanın tek entegre enerji şirketi olarak, kapsamlı Akıllı Şebeke teknolojileriyle enerji sektörünün giderek artan ve karmaşık sorunlarına vizyon getiren akıllı çözümler bulmaya çalışıyor. Bunun karşılığında fikirlere ödüller veriyor ki dediğim gibi fikirleri başkasına kaptırmamanın tek çaresi bu olduğunu biliyor.Ayrıntılı bilgi almak isterseniz;

www.siemens.com/smartgridcontest

Hem inovatif fikirler hem çevreye duyarlı fikirler sosyal medya da daha da çok yayılacağa benziyor. Takip etmek ve kaçırmamak gerekli, sonunda ödül var ne de olsa.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir