Anasayfa » ALINTI » Lady Gaga’nın Yeni Albümü Farmville’de
Lady Gaga’nın Yeni Albümü Farmville’de

Lady Gaga’nın Yeni Albümü Farmville’de

Lady Gaga’nın Yeni Albümü Farmville’de17 Mayıs’ta sevenleriyle FarmVille üzerinden buluşacak olan ünlü şarkıcı, yaptığı açıklamada “Born This Way” albümünü daha önce yapılmamış özel bir yolla paylaşarak kutlamak istediğini belirtti. Sözlerini sürdüren Lady Gaga, “Zynga, FarmVille içinde hayranlarımın gelip oyun oynayabileceği ve albümü ilk olarak dinleyebileceği büyülü bir mekan yarattı” dedi.

BTnet’in hazırladığı habere göre Zynga, Lady Gaga için özel olarak yarattığı bölüm GagaVille üzerinde 26 Mayıs’a kadar Unicornlar, kristaller ve motosiklet üzerinde gezen koyunları oyuna dahil edecek. Albümü indirmek isteyen Lady Gaga hayranları 25 dolarlık Zynga kartları satın aldığı takdirde albümü indirmeye hak kazanacak.

Ayrıca Lady Gaga’ya özel hediyeler ve konser biletleri de yapılacak yarışmalarla oyuncularla buluşturulacak.

Lady Gaga’nın Yeni Albümü Farmville’deZynga’dan Owen Van Natta, “Oyuncularımıza sürprizler yaşatmak ve eğlendirmek için yeni yollar yaratmaya odaklandık. Lady Gaga’ya bizimle çalıştığı için çok teşekkür etmek istiyoruz zira oyuncularımız için oldukça şaşırtıcı bir sürpriz oldu” ifadelerini kullandı.

Şu anda dünyanın en çok oynanan oyunlarının başında gelen FarmVille ile sosyal medyanın kraliçesi olarak bilinen Lady Gaga’nın bir araya gelmesinin oldukça ilgi çekmesi bekleniyor. Daha önce hiçbir şarkıcı albümünü bir oyun üzerinden hayranlarıyla buluşturmamıştı.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir