Anasayfa » ALINTI » Anonymous Şimdi de Türkiye’deki İnternet Sansürüne Karşı Savaşacak
Anonymous Şimdi de Türkiye'deki İnternet Sansürüne Karşı Savaşacak

Anonymous Şimdi de Türkiye’deki İnternet Sansürüne Karşı Savaşacak

Anonymous Şimdi de Türkiye'deki İnternet Sansürüne Karşı SavaşacakSony’ye açtığı savaşla ve halkların hükümetlerine karşı ayaklanmalarına verdiği destekle kendinden sık sık bahsettiren ünlü korsan grup Anonymous, Türkiye’deki internet sansürlerine karşı Türk halkının yanında olduğunu ve birlikte direneceklerini duyuran bir video yayınladı.

Türk halkına seslenen videoda son yıllarda Türkiye hükümetinin internet sansürlerini izlediklerini belirten Anonymous, “Biz Anonymous olarak buna tepkisiz kalacak değiliz. Türk hükümetinin sansürüne karşı Türk halkıyla birlikte savaşacağız” diyor.

Anonymous sözlerini “Türk hükümeti bizi bekle” sözleriyle bitiriyor.

Anonymous, Sony’ye savaş açmış ve büyük zararlara uğratmış ancak PS kullanıcılarının tepkisiyle kullanıcıların mağdur olmasını engellemek için saldırılarını bir süre durduracağını açıklamış, Wikileaks’e verdiği destekle adından söz ettirmiş ve en son olarak İran Dışişleri Bakanlığının serverlarının çökmesine neden olmuştu.

Anonymous’un Türk halkına seslendiği videoyu buradan izleyebilirsiniz:

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir