Anasayfa » ALINTI » Facebook Geçmişinizi Müze Haline Getirin
Facebook Geçmişinizi Müze Haline Getirin

Facebook Geçmişinizi Müze Haline Getirin

Facebook Geçmişinizi Müze Haline Getirin“Benim Müzem” (The Museum of Me) adlı siteye girip “Facebook’la bağlan” butonuna bastığınızda Facebook’taki bilgileriniz toplanıyor ve kategorilerine göre ayrılıyor. Bu uygulama ile arkadaşlıklarınız, beğendikleriniz ve fotoğraflarınız yani tüm Facebook geçmişiniz bir müzede gezer gibi size gösterilmek için hazırlanıyor ve film olarak izleyebiliyorsunuz. Bilgileri aktarma ve düzenleme işi yoğunluğa göre biraz zaman alabiliyor ve bu arada beklemek istemiyorsanız İntel’in tanıtım için hazırladığı aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz:

Ve müzeniz hazır!

Tamamen size ait olan ve Facebook geçmişinizin sergilendiği bu müze, arkadaşlarınız, beğendiğiniz bağlantılar, paylaştığınız durum güncellemeleri, gezdiğiniz yerler olarak farklı bölümlere ayrılmış ve her bölümde Facebook geçmişinizin kısa bir özetini bulabilirsiniz. Yaklaşık 3 dakika süren videonun tek eksiği ise kaydetme ve bilgisayarınıza indirme şansınızın şimdilik olmaması.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir