Anasayfa » ALINTI » Kişiye Özel Sosyal Takvim Hizmeti
Kişiye Özel Sosyal Takvim Hizmeti

Kişiye Özel Sosyal Takvim Hizmeti

Kişiye Özel Sosyal Takvim Hizmeti7 Nisan’da beta lansmanı yapılan dakick.com’un temel amacı; okul, iş, trafik derken gündelik hayatın koşuşturması içerisinde çok istenildiği halde unutulan veya kaçırılan etkinliklerden kullanıcılarını önceden haberdar ederek faydalanmalarını sağlamak. Şehir hayatının koşuşturması içinde devamlı bir şeyler kaçırdığını düşünen kişiler hayranı olduğu ünlüleri, sevdiği mekânları kolayca takip edebilecek, parti, konser, maç gibi etkinliklerden geri kalmayacak, üstelik takvimlerini paylaşarak arkadaşlarıyla beraber sosyalleşebilecekler.

Ücretsiz olarak kullanılabilecek site, kullanıcılarına birçok farklı kategori sunuyor. Bunlar: televizyon, sinema, spor, tüm sahne sanatları, konser ve partiler, konferans, fuarlar ve sergileri içeriyor. Kullanıcılar, dakick.com’un veri tabanında bulunan 700 binden fazla tanınmış isim ve 1.000’in üzerinde mekan alternatifi arasından seçtikleri popüler isimlerin veya mekanların gerçekleştirecekleri tüm etkinliklerden dakick.com sayesinde haberdar olabiliyorlar.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir