Anasayfa » ALINTI » YouTube’dan Sonra En Hızlı Büyüyen Şirket
YouTube’dan Sonra En Hızlı Büyüyen Şirket

YouTube’dan Sonra En Hızlı Büyüyen Şirket

YouTube’dan Sonra En Hızlı Büyüyen ŞirketMason’ın lokal işletmeler için performans bazlı bir pazarlama sistemi olarak oluşturduğu site, internet üzerinden üyelerine günlük indirimler sunarak, 83 milyondan fazla üyeye ulaştı. Şu an 35 ülkede faaliyet gösteriyor. 43 ülkede 57 bin yerel perakende mağazası üzerinden sunulan günlük indirim fırsatlarını değerlendiren üyeler, ilgilerini çeken ürünleri ortalama yüzde 50-70 arasında bir indirimle satın alabiliyorlar.

Sistem nasıl çalışıyor?
Alışveriş yapmak zorunda olmayan üyelere her gün bilgilendirme maili geliyor. Reklam hedef kitleye, yani tüketiciye bir fırsat olarak sunuluyor. Yeme-içmeden eğlenceye, güzellikten sağlığa, sinemadan kültür sanata kadar çeşitli ürün ve hizmette yüzde 90’ı bulan indirimler reklam bütçesinden çıkıyor. Aracı kurum ise parasını tüketici o fırsattan yararlanıp kapıdan içeri girdiğinde ya da alışverişini yaptığında hesaba yatırılan avans paradan alıyor. Rekam yasağı olmayan her ürün pazarlanıyor.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.