Anasayfa » ALINTI » Facebook Yorum Sisteminde Önemli Yenilik
Facebook Yorum Sisteminde Önemli Yenilik

Facebook Yorum Sisteminde Önemli Yenilik

Facebook Yorum Sisteminde Önemli YenilikYaptığı yeniliklerle bugüne kadar çoğu zaman kullanıcıları memnun edemeyen Facebook, bu kez yorum sistemini elden geçirdi. Facebook yorumları artık zengin içerik desteğine sahip. Bunun anlamı ise sadece duvar gönderilerinde değil, onlara yapılan yorumlarda da bağlantı önizlemeleri, fotoğraflar ve hatta videolar kullanılabilecek.

Yorumlarda yer alan bağlantı adreslerine tıklamadan önce, içeriğin ne olduğu konusunda fikir veren link önizlemelerinin yanı sıra, videolar da Facebook’tan ayrılmadan izlenebilecek. Üstelik, yorumda yer alan önizlemeyi veya videoyu kaldırıp, sadece eski usul bir link gönderme seçeneği de yorum yapan kişiye bırakılmış.

Olumlu bir gelişme olmasına karşın, gördüğü her şeyi beğenip paylaşan Facebook kullanıcıları düşünüldüğünde gönderilerin altındaki yorumların epey karışık hale gelmesi uzun sürmeyebilir.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir