Anasayfa » ALINTI » FourSquare’e Türk Rakip Geldi!
FourSquare'e Türk Rakip Geldi!

FourSquare’e Türk Rakip Geldi!

FourSquare'e Türk Rakip Geldi!Felsefesi “gez, keşfet, eğlen, kazan” olan Phoneist yayına başladı. Phoneist ile gezerken, bulunduğunuz yere check-in yapabilir, mekanlar hakkındaki ipuçlarını, yorumları ve favorilerinizi sosyal medyada arkadaşlarınızla anında paylaşarak üye işletmelerin sunduğu armağanların sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Phoneist’te puzzle ve görev oyunlarını tamamlayanlar için de çeşitli ödüller bulunuyor.

Eğlenirken puzzle ve görev oyunlarıyla kazanın!

Phoneist, özel olarak geliştirdiği puzzle oyunuyla bir ilke de imza atıyor. Şehrin farklı noktalarına yerleştirilen puzzle parçalarının tamamlanmasıyla oluşan oyunun sonunda kullanıcıların kazanabileceği ödüller bulunuyor.

Sitede yer alan görev oyunlarıysa iki etaptan oluşuyor. İlk check-in yapıldığında “Keşfe Başla“, 10 farklı yere check-in yapıldığında ise “Kaşif” rozeti kullanıcıların profiline ekleniyor.

Kullanıcıların Phoneist profilinde yer alan diğer bilgiler ise yapılan check-in’ler, yazılan yorumlar, favori mekanlar ve kazanılan görev rozetleri olarak sıralanıyor. Ayrıca kullanıcılar yaptıkları bir check-in’i diledikleri zaman Phoneist.com üzerinden silme imkanına da sahip.

Keşfederken kazanabileceğiniz Phoneist’in en önemli özelliklerinden biri de hem bilgisayar hem de mobil telefonlar üzerinden check-in yapma imkanını sağlıyor olması.

Bilgi için phoneist.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir