Anasayfa » ALINTI » Google’dan Google Plus’a Evrim
Google’dan Google Plus’a Evrim

Google’dan Google Plus’a Evrim

Google’dan Google Plus’a EvrimSanki başka bir evrim oluşuyor. Neticede sosyal ağları kişisel/kurumsal markalar olabilmek için paylaştığımız içeriklerle donatıyorduk. İnsanlara bir şeyleri yapabildiğimizi, yiyebildiğimizi ne bilim eğitebildiğimizi ya da en basitinden yaşayabildiğimizi söylüyorduk.

Bu işlemleri yaparken biz aslında aynı anda bir kişisel bağlantı yemleme yöntemi ile SEO yapıyorduk. Yani paylaşımlarımız arama motorlarında da bize bir değer katıyor ya da aksine kaybettiriyordu. Google Plus’la sanki iş biraz değişti. Çünkü artık paylaştığımız her şey doğrudan merkezinde değerlendirilmekte olacak. Bundan sonra paylaştıklarımız daha da önemli olacak. Beğenilmeyen her yazı yazarıyla birlikte yok olmaya mahkum kalacak.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yorum

  1. Paylaşımınız için teşekkürler ancak direkt kelimesinin sonunda ‘t’ harfi bulunur. İmla kurallarına lutfen dikkat edelim, bir tane anadilimiz var:)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir