Anasayfa » ALINTI » Linkedln İş Başvurularını Kolaylaştıracak Butonu Devreye Aldı
Linkedln İş Başvurularını Kolaylaştıracak Butonu Devreye Aldı

Linkedln İş Başvurularını Kolaylaştıracak Butonu Devreye Aldı

Linkedln İş Başvurularını Kolaylaştıracak Butonu Devreye AldıLinkedln, “Apply with Linkedln” butonunu çalışan arayan şirketlerin hizmetine sundu. Şirketler verdikleri ilanın yanına iliştirdikleri buton sayesinde doğrudan birçok potansiyel çalışandan başvuru alıyor. Tabii başvuru için günlük bir limit de koyabiliyor. İş başvurusunda bulunanlar da uzun ve meşakatli bir yoldan geçmek yerine kolayca şirkete ulaşabiliyor.

Şirket istediği takdirde butonun ardına bazı sorular koyarak kişiselleştirme yapabiliyor ve kolayca elemede bulunabiliyor. Bunun yanında buton yardımıyla iş başvurusunda bulunan kişilerin ayrıca bir CV hazırlamasına gerek kalmıyor ve iş başvurusu Linkedln profili üzerinden gerçekleşiyor.

Sistem için hazırlanan buton Facebook’un ‘like’ butonundan pek de farklı değil. Buton hem şirketler hem de iş başvurusunda bulunmak isteyenler için süreci oldukça kısaltıyor. Başvurulara bazı kıstaslar getirmek şirketler açısından gerekli yeterliliği bulunmayan kişilerin başvuru havuzunu doldurmasının önüne geçecek.

Konuyla ilgili detaylar ve butonu kendi ilanınıza yerleştirmek için https://developer.linkedin.com/apply adresini kullanabilirsiniz.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.