Anasayfa » ALINTI » Twitter’dan Yeni Reklam Çalışmaları

Twitter’dan Yeni Reklam Çalışmaları

Twitter’dan Yeni Reklam Çalışmalarıİşte Twitter’ın reklamların etkisini artırmak adına hayata geçirmeye hazırlandığı yeni proje:

Sosyal medyanın gözde ismi Twitter, ülkemizde de hızlı bir şekilde yayılıyor. Geçtiğimiz günlerde yaşanan Hilal Cebeci vukuatının ardından, ülkemizden girişlerin arttığı Twitter, artan potansiyelini daha fazla kazanca çevirmek adına çalışmaya devam ediyor.

Bu bağlamda bir takım çalışmalar yürüten Twitter, reklam konusunda daha fazla alternatif sunmaya ve verilen reklamın daha güçlü pazarlanmasını sağlamaya çalışacak. Buna göre artık reklam Tweet‘leri, zaman çizelgesinde de yer almaya başlayacak.

Kullanıcı hesabına girdiğinde, takip ettiği kişilerden gelen Tweetlerin arasında reklam gönderilerini de görecek. Bu sayede reklamın etki gücü de bir hayli artmış olacak. Henüz aktif olmayan bu projenin bu ay içersinde hayata geçirilmesi planlanıyor.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.