Anasayfa » ALINTI » Facebook’da Ciddi Sorun!
Facebook'da Ciddi Sorun!

Facebook’da Ciddi Sorun!

Facebook'da Ciddi Sorun!Amazon EC2 sunucularına Dublin’de düşen yıldırım ve Microsoft Business Productivity Online Services’ın kısa süreli çöküşünün ardından Facebook web sitesinde de bir takım ciddi sorunlar meydana gelmiş gibi görünüyor.

Bazı kullanıcılara göre siteye hiç erişilemezken, bazıları ise sayfaların kısmen yüklendiği bildirdi. Bununla beraber bazı kullanıcıların herhangi bir problem yaşamadığı, siteye erişilebildiği söyleniyor. Dolayısıyla sorunun bir veya birkaç veri merkeziyle sınırlı olabileceği düşünülüyor.

Facebook'da Ciddi Sorun!Down Right Now’a göre site birkaç saatliğine çöktü, Twitter’da konu hakkında yaklaşık 5.000 eşsiz mesaj gönderildi. Meydana gelen sorunlar arasında siteye erişim sağlanmasına rağmen “Beğen” düğmesinin çalışmaması gibi sorunlar bulunuyor.

Facebook, sitesinde yaptığı duyuru ile bir sorun yaşadıklarını, bir takım yavaşlamaların ve zaman aşımlarının meydana gelebileceğini söyledi. Facebook, geliştirici API’sının da geç tepki verdiğini onayladı.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir