Anasayfa » ALINTI » Google Plus’da Kimi Takip Edeceksiniz?
Google Plus’da Kimi Takip Edeceksiniz?

Google Plus’da Kimi Takip Edeceksiniz?

Google Plus’da Kimi Takip Edeceksiniz?Hele ki Google Plus profilleri onaylamaya başladıktan sonra. Google Plus’ta çevrenizi genişleterek aradığınızı bulmaya çalışabilirsiniz ama bu soruya kısa yoldan RecommendedUsers.com ile cevap vermek mümkün. Recommended Users, Google Plus’a ithaf edilmiş bir profil listeleme servisi. Şu anda 21 kategori de Google Plus kullanıcılarını sınıflandıran sitede, Google Plus kullanıcısı olan bilim adamları, müzisyenler, yatırımcılar, gazeteciler, web ünlüleri, blogcular ve daha fazlası listeleniyor.Google Plus’da Kimi Takip Edeceksiniz?

Tavsiye edilen kullanıcı profillerine direk bağlantı veren Recommeneded Users, ilgi alanınıza hitap edecek kişileri bulmanıza yardımcı oluyor. Alireza Yavari‘nin oluşturduğu bu listede eksik biri olduğunu düşünüyorsanız kendisine tavsiyede bulunabilirsiniz.Google Plus’da Kimi Takip Edeceksiniz?

Sitenin blogunda beğendiği Google Plus fotoğraf albümlerini de listeleyen Recommeded Users, Google+ Kullanım Rehberi gibi bir gönüllü çalışması ama gelir elde etmeyi de düşünmüyor değil. Günlük 1,99 dolardan başlayan bedellerle sitenin öne çıkan kullanıcılar (featured) grubunda yer alabilirsiniz.

Google Plus için yapılan bu çalışmalar yeterli olacak mı bilinmez ama oyun sekmesini devreye almaya başlayan Google’ın uygulamalara geçiş yapmasıyla hareketleneceğini söyleyebiliriz.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir