Anasayfa » ALINTI » Twitpic İntikam İçin Sahte Twitter Açtı
Twitpic İntikam İçin Sahte Twitter Açtı

Twitpic İntikam İçin Sahte Twitter Açtı

Twitpic İntikam İçin Sahte Twitter Açtı
Son günlerde sahte teknoloji ürünleri kendilerine özel bir pazar oluşturmaya başladı. Tıpkı sahte tekstil ürünleri gibi teknoloji kendi alt bir alt markası oluştu.

Kısa süre önce Twitter‘ın da sahtesi ya da internet diliyle klon‘u yayın hayatına  başladı. Ancak bu sitenin arkasında aslında daha derin meseleler var.

Heello adlı sitenin arkasında geçtiğimiz haftaya kadar popüler olan başka bir güç bulunuyor. Twitpic adlı site, Twitter’a verdiği tweet‘lere fotoğrafları ekleme fikrinin intikamını almak istiyor.

Geçtiğimiz günlerde devreye giren Twitter‘lara fotoğraf ekleme özelliğiyle birlikte yforg ve twitpic artık kullanılamaz hale gelmişti.

Twitter İle Yarışacak Sistem

Heello adlı sitenin en ilginç yanıysa Facebook ve Twitter‘a entegre olması. Buraya girdiğiniz iletiler direkt olarak diğer sosyal ağlarınızda gözükebiliyor.

Sahte Twitter‘da ise tweet atmak yerine ping‘lemek bulunuyor. Retweet ise echo adıyla kullanılıyor. Ancak sahte Heello sadece bir sahte Twitter olarak kalmayacak.

Yeni projelerle birlikte bu site Twitter‘ı zor durumda bırakacak. Yapımcıların açıklamasına göre, çok yakında sitede video ve SMS desteği de bulunacak.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir