Anasayfa » ALINTI » Facebook’un Beklenen Müzik Servisiyle İlgili İpuçları Ortaya Çıkıyor
Facebook’un Beklenen Müzik Servisiyle İlgili İpuçları Ortaya Çıkıyor

Facebook’un Beklenen Müzik Servisiyle İlgili İpuçları Ortaya Çıkıyor

Facebook’un Beklenen Müzik Servisiyle İlgili İpuçları Ortaya ÇıkıyorŞirketin kreatif direktörü Ji Lee, arkadaşınla dinle adı verilen bir özellikten bahsetti ve bunun aklını başından aldığını belirtti. Ji Lee’nin hesabından kaldırdığı, ancak etkisinin çoktan yayılmaya başladığı söz konusu tweet’inde söz konusu özelliğin Facebook’un yeniliklerinden olan kayan yazı bandıyla da entegre olduğunu söyledi. Facebook’ta sağ üst köşede sabit bir şekilde duran ve Ticker adını taşıyan bu yazı bandı içinde anlık güncellemeler paylaşılıyor. Müzik aktivitesinin de burada yer alması çok mantıksız sayılmaz. Müzik servisinin dinlenen şarkı bilgilerini Facebook’a gerçek zamanlı olarak gönderen bir aktarma özelliğinin de bulunacağı söyleniyor.

Facebook’un f8 konferansında yapacağı duyuruları takip etmek için Facebook’ta yer alan FacebookLive sayfasını takibe alabilirsiniz. Ayrıntıları Teknoblog’dan da aktarıyor olacağız.

İlgili – Twitter (@mitchellholder)
İlgili – TechCrunch

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir