Anasayfa » ALINTI » Google Haritalar’a Hızlı Google+ Paylaşım Aracı
Google Haritalar’a Hızlı Google+ Paylaşım Aracı

Google Haritalar’a Hızlı Google+ Paylaşım Aracı

Google Haritalar’a Hızlı Google+ Paylaşım AracıBu ufak aracın nasıl çalıştığına gelince, örneğin bir yolculuk planlıyor ve gideceğiniz rotayı Google+ çevrelerinizde yer alanlarla paylaşmak istiyorsunuz. Ya da sizin gibi gezginlere çeşitli yol tarifleri veya ilgi çekici noktaları önermek istiyorsunuz. Eğer paylaşmak istediğiniz bir web sitesiyse, sayfanın en üstünde yer alan Google+ çubuğu üzerinde sağda yer alan “Paylaş” butonuna tıklamanız yeterli. Açılan kutuda paylaşmak istediğiniz içeriğin otomatik olarak yerleştiğini göreceksiniz.Bundan sonrası ekleyeceğiniz mesaj varsa bunu yazmak ve hangi arkadaş, çevre veya çevrelerle paylaşacağınızı belirlemek.

Aslında Google bu özelliği Google Kitaplar, Google Teklifler, Ürün Arama gibi servislerde sunmuştu. Çok yakında daha fazla Google ürününde karşımıza çıkacağı da belirtiliyor. Öte yandan web yayıncıları da bu aracı kendi web sitelerine yerleştirecek şekilde özelleştirebiliyor.

İlgili – Google

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.