Anasayfa » ALINTI » Google+ İçin Yeni Dönem!
Google+ İçin Yeni Dönem!

Google+ İçin Yeni Dönem!

Google+ İçin Yeni Dönem!Google+’a üye olmak için halen bir davetye bulamadınız ve henüz Google’ın çok ses getiren bu sosyal ağı ile tanışamadınız… Öyleyse bu habere çok sevineceksiniz: Google+ artık herkese açık ve üyelik için davetiye gerekmiyor.

Google’dan Vic Gundorta, yaptığı açıklama ile bu müjdeyi verdi. Gundorta, geride kalan 12 hafta boyunca çok çalıştıklarını ve kullanıcılardan gelen geri dönüşler doğrultusunda pek çok değişiklik yaptıklarını söyledi. Henüz Google+’ın “tamam” olmaktan çok geride olduğunu söyleyen Gundorta, bundan sonra çok daha geniş bir kullanıcı kitlesi ile birlikte, sosyal ağı mükemmel yapacaklarının altını çizdi.

Google+’ın herkese açılması ile birlikte, bazı önemli yenilikler de kendini göstermeye başladı. Bu yeniliklerin başında ise, platform aracılığı ile arama yapabilmek geliyor.Ekran paylaşımı, Docs desteği ve “On Air” yayınlar ise diğer yenilikler arasında.

Eğer siz de henüz Google+ ile tanışmadıysanız, hemen “google.com/+” adresini ziyaret ederek üyeliğinizi başlatabilirsiniz.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir