Anasayfa » ALINTI » Ve İşte Facebook Music!
Ve İşte Facebook Music!

Ve İşte Facebook Music!

Ve İşte Facebook Music!Rekabetin kızıştığı sosyal medyada her gün yeni bir özellik duyuran sosyal ağlar, kullanıcılar için yeni uygulamaları duyurmakta geç kalmıyorlar.

Yeni uygulamayı ilerleyen zamanda kullanıcıların karşısına çıkaracak olan Facebook, kullanıcıların Facebook’ta vakit geçirirken aynı anda istediği müziği dinlemesine imkan veren yeni bir uygulama ile Facebook Music, sektörde yer alan sanatçı ve müzik yayıncıları için yeni bir pazar oluşturabilir.

Facebook Music ile dünyada online müzik uygulaması veren diğer servislere alternatif niteliği olarak değil, reklam gelirlerinde artışa yönelik bir uygulama olarak görülebilir.

Google+’ın ‘çerçeve’ özelliğine karşı Facebook arkadaş listelerinde herhangi bir düzenlemeye gitmeden yeni ve farklı uygulamaları gerçekleştirmeyi sürdürüyor. Facebook aslında Google+’ın bir kopyası olmayacağını ve yeni özellikleriyle sosyal medyadaki liderliğini sürdürme hareketini devam ettiriyor.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir