Anasayfa » ALINTI » AdSense’e Yeni Özellikler Geliyor
AdSense’e Yeni Özellikler Geliyor

AdSense’e Yeni Özellikler Geliyor

AdSense’e Yeni Özellikler Geliyor +1 düğmesi, içerik için AdSense ve Mobil İçerik için AdSense görüntülü reklam biçimlerinde (resim, animasyonlu GIF ve Flash) görünmeye başlayacak. +1’ler, bir reklamın ilgi düzeyini belirlemeye yardımcı olacak ek bir gösterge görevi görecek. AdSense ekibi de kullanıcılar için en yüksek geliri oluşturacak reklamları göstermeye devam edecek.

Google AdSense ekibi, +1 düğmesini daha önce kullanıcıların web genelinde içerik paylaşmasını ve keşfetmesini kolaylaştırmak için Google aramada ve yayıncı sitelerinde kullanıma sunmuştu. Çok yakında, kullanıcılar belirli reklamları destekleyebilecek ve bu reklamların kendi sosyal bağlantılarına gösterilme olasılığını artırabilecek.

Google AdSense ekibi, bu önerilerin AdSense kullanıcılarının sitelerinde bulunan reklamların, okuyucular tarafından daha fazla fark edilmesini, bunun da zaman içinde daha fazla kazanca çevrilmesini sağlayacağını düşünüyor.

Sayfalardaki görüntülü reklamlarda +1 düğmesinin gösterilmesini istemiyorsanız, hesabınızda bu uygulamanın kapsamı dışında kalmayı seçebilirsiniz. Daha fazla bilgi için Inside AdSense blogunu ziyaret edebilirsiniz.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir