Anasayfa » içerik » [Advertorial] Yapabileceğin Her Şeyle Para Kazan!
[Advertorial] Yapabileceğin Her Şeyle Para Kazan!

[Advertorial] Yapabileceğin Her Şeyle Para Kazan!

Gigbizz yeteneklerin, tecrübelerin ve becerilerin 10, 15, 20, 25 TL’ya el değiştirdiği internet  platformudur. Biz bu hizmetlere ve ürünlere “Gig” diyoruz. Siz de Gig’inizi yaratın; sosyalleşerek alışverişin keyfini çıkarın!

[Advertorial] Yapabileceğin Her Şeyle Para Kazan!Günümüzde sosyal medyanın geldiği nokta insanları daha fazla paylaşmaya ve bu paylaşımlardan yarar sağlamaya itiyor. Gigbizz.com işbirlikçi/paylaşımcı tüketim fikrini esas alarak çıktığı bu yolda kişilerin yeteneklerini ve deneyimlerini sosyalleşerek paylaşmasını sağlıyor ve bu paylaşımlardan  maddi ve manevi fayda sağlamalarını hedefliyor. Kullanıcılar belirlenmiş fiyatlar karşılığında istedikleri herhangi bir ürünü ya da hizmeti; yani ”Gig”i bu platform üzerinden alıp satabiliyorlar. Gig bir deneyim, bir yetenek, kısacası bir kişiyi oluşturan , sonradan kazanılmış veya doğuştan varolan, bir başkasının da işine yarayabilecek becerilerin tümüdür.

Gigbizz, kullanıcılara Autocad dersi vermekten tarot falı bakmaya, elektronik alet önermekten direksiyon dersi vermeye, ingilizce çeviri yapmaktan ilişkinizi analiz edip tavsiye vermeye kadar sınırlarını sizin ihtiyaçlarınızın belirlediği bir ürün çeşitliliği sunuyor. Havuzda henüz bulunmayan ihtiyaçlar için de talepte bulunabilmenin mümkün olması süreci hızlandırıyor.

Günümüz ekonomik şartlarında küçük dediğimiz meblağlarla yürüyen Gigbizz.com kimi zaman asistanınız, kimi zaman arkadaşınız, kimi zamansa işvereniniz olarak ihtiyaçlarınızı eğlenerek karşılamanıza olanak verecek .

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

İlk Meetup+ Teknoloji Buluşması Gerçekleşti

Türkiye’de Bulut Bilişim’in lideri olan PlusClouds tarafından gerçekleşen MeetUp+ etkinliği, Türkiye’de teknoloji alanında yaşanan gelişmelere ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir