Anasayfa » ALINTI » Facebook Apple’i Ezdi
Facebook Apple’i Ezdi

Facebook Apple’i Ezdi

Facebook Apple’i EzdiUygulama Facebook cephesinden kullanıcıların deneyimine sunuldu.

Bu şu demek; Apple artık akıllı telefonlar üzerindeki tek hükümdar değil. Neyse ki Facebook Apple’a jest yaptı ve uygulama için kullanıcıları Apple dükkanlarına yönlendiriceğini belirtti.

Facebook’un kullanıcılarına sunduğu yeni iPad uygulaması, Apple uygulama dükkanında bedava olarak bulunuyor. Kullanıcılar Facebook platformu üzerinden diğer uygulamara erişmek istediği zaman, tekrar Apple dükkanına yönlendirilecekler. Ücretli uygulamalar için, Apple yüzde 30 işlem ücreti alacak.

Uygulamanın özellikleri beklemeye değmiş. Uygulama tamamen kullanıcı tecrübesine göre hazırlanmış. Fotoğraflar tüm ekranı kaplıyor, zoom yapılabiliyor. Albüm önizlemeleri en altta sıralanırken sağa veya sola parmak hareketiyle resimler arasında geçiş yapılabiliyor.Facebook Apple’i Ezdi

Kullanıcılar uygulama ile ilgilenedursun bu gelişme Apple’ın psikolojisini bozmuş olsa gerek. Facebook’un bir de Apple’a “hediye” şeklind eyaptığı açıklama ise tam bir kaos. Apple Facebook’a cevap vericek mi? Verir ise ne şekilde vericek şu an için bir duyum yok. Bakalım zaman ne gösterecek?

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront - Sosyal Medya Pazarlama Eğitimi 4 Kasım’da Yapıldı

MarkeFront – Sosyal Medya Pazarlama Eğitimi 4 Kasım’da Yapıldı

Aytaç Mestçi tarafından verilen Sosyal Medya Pazarlama Eğitimi, 4 Kasım’da MarkeFront – MarkeSchool’da gerçekleşti. Sosyal ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir