Anasayfa » ALINTI » Facebook’a Chrome Dokunuşu!
Facebook'a Chrome Dokunuşu!

Facebook’a Chrome Dokunuşu!

Facebook'a Chrome Dokunuşu!Facebook kullanıcılarına daha iyi bir şekilde hizmet verebilmek için kendisini sürekli yeniliyor. Fakat özellikle alışkanlıklarına bağlı kullanıcılar için tüm bu değişiklikler her zamanlı olumlu tepkiler almayabiliyor. Neyse ki farklı tarayıcı eklentileri Facebook’u Facebook’un değil, sizin istediğiniz gibi kullanmanıza yardımcı olabiliyor. İşte bunlardan bazıları…

Facebook-
Facebook’un sağ tarafındaki kayan haber bölümünü bu eklenti yardımı ile tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. Tekrar görmek isterseniz tek yapmanız gereken bu eklentiyi kapatmak veya kaldırmak. Bu eklenti ayrıca sitenin üst bölümündeki menüyü de eski haline döndürüyor.

FB Photo Zoom
Facebook’un sürekli değişip duran fotoğraf görüntüleme yapısını sevmiyorsanız bu eklenti sayesinde farenizi sitedeki küçük bir resmin üzerine getirerek büyük halini kolaylıkla görebilirsiniz.

Sidebar Disabler
Sağ bölümdeki kayan haberleri kaldırarak bu alanı tamamen sohbete ayırıyor ve böylece arkadaşlarınızla konuşmak için bu alanı daha verimli kullanabiliyorsunuz.

Facebook Classic
Facebook’ta arkadaşlarınıza dair haberleri nasıl görmek istediğinizi düzenleyebileceğiniz bir eklenti. Ayrıca sağ bölümde yer alan kayan haber bölümünü de açıp kapatmak artık sizin elinizde.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir