Anasayfa » ALINTI » iBook Store Rekor Kırdı
iBook Store Rekor Kırdı

iBook Store Rekor Kırdı

iBook Store Rekor Kırdı2003 yılında iTunes Store ile müzik dünyasında, 2008 yılında da AppStore ile 3.parti uygulamalarda çığır açan Apple, 2010 yılında da iBook Store’u hayata geçirdi.

iBook Store’un, içersinde dünyaca ünlü basım evlerinin iPad için hazırladıkları elektronik kitapların satışı yapılıyor. Hızla büyüyen bir pazar haline gelen elektronik kitap pazarında söz sahibi olmak isteyen Apple, rakiplerinden daha farklı ve daha ileri durumda.iBook Store Rekor Kırdı

Gerek iPhone 4S satışları gerekse iCloud gibi farklı alanlarda iyi satışlar yakalayan Apple,yine bir rekora imza attı. Hem de bu sefer çok faydalı bir alanda. O-KU-YO-RUZ.

Apple’ın kütüphanesi olarak bilinen iBookStore‘da 180 milyon e-book indirildi. Bu durum Apple tarafından kazançla ifade edilirken, diğer tarafta da okuyan bir kitlenin olması umut verici. Umuyoruz ki bu rakam ilerleyen yıllarda da katlanarak artar ve okuma oranı ile paralel olarak Apple’da hedeflediği cirolara ulaşır.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir