Anasayfa » ALINTI » Steve Jobs Aramızdan Ayrıldı
Steve Jobs Aramızdan Ayrıldı

Steve Jobs Aramızdan Ayrıldı

Steve Jobs Aramızdan AyrıldıBugün Apple.com‘dan duyurulan haberin ardından tüm medya ve sosyal ağlarda insanların büyük bir öncünün ölümünden duyduğu üzüntü görülüyor.

Steve Wozniak ile birlikte Apple’ı kuran ve şirketin hızlı büyümesinden bir süre sonra şirketten ayrılmak zorunda kalan Jobs, 1997′de Apple’a döndüğünde adeta şirketin küllerinden yeniden doğmasını sağlamıştı. iPod, iPhone ve iPad ile sahip olduğu vizyonu dünyaya ispatlayan Jobs, Apple’ı dünyanın en değerli şirketi haline getirdi.

Uzun yıllardır pankreas kanseriyle mücadele eden Steve Jobs, geçtiğimiz haftalarda Apple’daki CEO’luk görevini Tim Cook’a bırakarak Apple yönetim kuruluna dahil olmuştu. Apple’ın kurucusu ve kurtarıcısı olan Steve Jobs ardında onun ölümüne üzülen milyonlarca insan bıraktı.

Apple bugün şirketin anasayfasından haberi duyururken yazının sonunda Jobs’un ölümü ilgili düşüncelerini, anılarını ve taziyelerini paylaşmak isteyenler için rememberingsteve@apple.com adresini bıraktı. Bu adrese gönderilecek iletiler Jobs için düzenlenen törenlerde kullanılacak.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yorum

  1. Steve Jobsa teşekkür için site yapmışlar http://thankyouforeverythingstevejobs.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir