Anasayfa » ALINTI » Twitter’ı Kişiselleştirin
Twitter’ı Kişiselleştirin

Twitter’ı Kişiselleştirin

Twitter’ı KişiselleştirinHer sosyal ağda olduğu gibi ’da da pek çok spam,çöp, gereksiz sayılabilecek diyaloglar ile karşılaşabiliyorsunuz. Veyahut gerçekten ilgi alanınız doğrutusunda yazılar yazan kişilere ulaşamadığını ziçin dar bir çevrede kalabiliyorsunuz. Peki ne yapmak lazım?

İşte size birkaç faydalı bilgi;

Sizi rahatsız edenlerden kurtulun
rahatsız edici yazıları saklamanıza izin veriyor, peki neden Twitter’da da olmasın?
Proxlet adında bir uygulama, bunu ve daha fazlasını yapabiliyor. Ve bu; Twitter (Chrome uzantısı aracılığıyla), TweetDeck masaüstü, iPhone için Twitter’da çalışır durumda. Spam uygulamalarını engelleyebilir, geçici olarak sesli kullanıcıları sessiz hale getirebilir, rahatsız edici hashtagleri (#) filtreleyebilir ve biraz daha rahat bir alana sahip olabilirsiniz.

İlişkilerinizi derinleştirin
Nurph, size Twitter sohbet odaları verir, bu şekilde sizde 140 karakterlik limitle uğraşmak zorunda kalmazsınız.
Uzun konuşmalarla takipçilerinizin zamanını almadan gerçek zamanlı konuşabilmek, sadece bir link twitlemekle mümkün.
Nurph sohbet odaları; Twitter profil birleşmesi, twit akışı ve hovercard’larla tam oldu – yani aslında hayli optimize edilmiş, Twitter’a özel sohbet servisinden bahsediyoruz.

içeriğinizi takip edin ve paylaşın
Dlvr.it; içeriğinizi çeşitli platformlara dağıtan ve kaç kişinin içeriğinizi okuyarak beğendiğini söyleyen akıllı çevrimiçi postacınızdır. Bu yüzden; blogunuzda yeni bir şeyler yayınladığınızda, webdeki bütün alaklı yerlere dağıtılır.
Bu araçla blog yazılarınız; Twitter hesabınız, Facebook hesabınız veya siz nereyi istiyorsanız oraya gönderilir. Dlvr.it ayrıca, yayınlanan içeriğinizin ne kadar tıklama aldığını da söyler.

Twitter’da zaten profesyonel misiniz?
Artık Twitter istediğiniz şekle girdiyse işte size son olarak bir başka yardımcı araç. Son zamanlarda karşımıza çıkan Triber  aynı tür blog yazarlarından bir ağ oluşturmanıza, yazı ve düşünce paylaşmanızı sağlar.
Bu; diğer blog yazarları ile “grup” oluşturabileceğiniz, sadece davetle katılanabilen bir ağdır. Bir kere bir grubun üyesi olduğunuzda; Twitter aracılığıyla birbirinizle anında yazı paylaşabilir, erişiminizi fazlalaştırabilir ve anında yeniden twitleyebilirsiniz. Eğer grupta 7 üyeden fazla kişi varsa, yüksek kalite olma oranı düşer ve spam engellemeleri garanti edilemez. Bunu yüksek kalite kontrollü insan Twitter feed olarak görebilirsiniz.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir