Anasayfa » ALINTI » Yeni Youtube Çok Özel
Yeni Youtube Çok Özel

Yeni Youtube Çok Özel

Yeni Youtube Çok ÖzelYoutube, kendi sunucuları üzerinde site trafiğini yükseltmek için büyük ve riskli bir oyun oynadığı düşünülüyor. Google’ın (YouTube’un Sahibi) bildirdiği orijinal kanallar için fırsatları güven altına almak için 100 milyon dolar harcaması mecranın ne kadar güvenli ve güvenilir olması için yaptığı hassasiyeti göstermektedir.

İçerik Ortaklıkları YouTube Global Başkanı Robert Kyncl’in konu ile alakalı olarak yayınladığı blog yazısında “Bu yeni orjinal kanallarının önümüzdeki ay başlamasını düşünüyoruz ve YouTube bu özellikle tüm etkileşim ve sosyal yapının dünyanın herhangi bir yerinde, herhangi bir internet bağlantılı cihazda kullanılabilir”
Yeni Youtube Çok Özel

Hali hazırda kanalları Madonna (DanceOn), Shaq (Komedi Shaq Ağ), Rainn Wilson (SoulPancake), Ashton Kutcher (Katalyst Thrash Lab) ve Mehmet Ceylan (Ceylan Peki üret) içeren bir ünlü sanatçılar yer alırken, WWE, WSJ, Soğan, SB Ulus, Talep Medya, CafeMom, TED, IGN, Kayrak, Çamaşır Suyu Raporu, InStyle Dergi ve Lionsgate, yeni YouTube kanallarında yer alacak markalar arasında.

YouTube ayrıca, yeni kanallar için bir önizleme sitesini de başlattı.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir