Anasayfa » ALINTI » Facebook’tan ”Güvenilen Arkadaşlar” Uygulaması
Facebook’tan ”Güvenilen Arkadaşlar” Uygulaması

Facebook’tan ”Güvenilen Arkadaşlar” Uygulaması

Facebook’tan ”Güvenilen Arkadaşlar” UygulamasıArtık , kullanıcı hesabınız kapandığında, hack’lendiğinde yada buna benzer sizden izinsiz yapılan tüm işlemler için size yardımcı olacak yeni işlevi ““ı duyurdu.

Özellikle güvenlik konusunda şikayet eden ve düzenli olarak interneti kullanmadığını bu yüzden Facebook’a yoğun olarak giremediğini düşünen kullanıcılar için güvenlik anahtarı olabilecek bu yeni uygulamayı kullanmak için güvendiğiniz 3 ya da 5 arkadaşınızı seçmemiz gerekiyor.

Seçtiğiniz bu kullanıcılar gerektiğinde kimliğinizi kanıtlayacaklar. Bunu işlemi tabiki Facebook’un verdiği özel bir kod aracılığı ile yapabilecekler ve e-posta adresiniz hack’lenip, parolanızı kurtaramasanız bile, size yardımcı olabilecekler.

Uygulama konusunda açıklama yapan Facebook, evinizin anahtarını kime verdiğinizi iyi düşünün çünkü sonrasında olan hiçbirşeyi Facebook tarafından suçlu olarak gösterilemez.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir