Anasayfa » ALINTI » Google+ ile Bütünleşiyor!
Google+ ile Bütünleşiyor!

Google+ ile Bütünleşiyor!

Google+ ile Bütünleşiyor!Aktif kullanıcı sayısında azalma yaşayan Google+ için canlandırıcı reçetenin detayları açıklanmaya devam ederken kendisine güçlü bir destek geliyor.

Çoğumuzun günlük hayatının rutini olan yazma işini Blogger üzerinden yapanlar, bundan sonra bu işlemi Google+ üzerinden yapacaklar. Aktif kullanıcıları platforma çekmek amacıyla başarılı bir gelişme olması dolayısıyla olumlu yorumlar alan birleşmenin detayları tam olarak henüz açıklanmadı.

Elimizdeki bilgilerden yola çıkarak şunları söyleyebiliriz: Google+ yakında gerçek isimler yerine takma adlar kullanılmasına izin vereceğinden kişilerin daha özgür paylaşım yapacağını düşünebiliriz. Bu da Blogger olarak daha geniş paylaşım ve çalışma ortamı olarak Google+’a +1 katmış olacak.

Haberi yazdığımız sırada Blogger’dan resmi bir açıklama da gelmiş olup birleşmenin gerçekleşmek üzere olduğu bildirildi.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.