Anasayfa » ALINTI » Google Reader’da İçerik Paylaşımı Bundan Böyle Google + Üzerinden Yapılacak
Google Reader’da İçerik Paylaşımı Bundan Böyle Google + Üzerinden Yapılacak

Google Reader’da İçerik Paylaşımı Bundan Böyle Google + Üzerinden Yapılacak

Google Reader’da İçerik Paylaşımı Bundan Böyle Google + Üzerinden YapılacakGoogle Reader’ın uzun süredir varolan sosyal paylaşım özellikleri kaldırıldı ve paylaşım işlevi Google+’ya bağlandı. İçerik paylaşımı için +1 butonu kullanılıyor.

Kullanıcıların içerikleri başkalarıyla paylaşmaları için bir Google+ hesabına sahip olmaları gerekiyor. Birçok Google Reader kullanıcısının Google+ profilinin bulunduğunu varsayarsak, bu değişim onlar için pek sorun olmayacaktır.

Ancak Google+’nın gerçek ad kullanımını zorunlu tutması, Google Reader üzerinden bir rumuz altında paylaşım yapan kullanıcılar için ufak bir problem yaratabilir. Ne var ki, Google+’da da çok yakında rumuz kullanımına izin verilmesi bekleniyor. Bu durumda sözünü ettiğimiz ufak problem de ortadan kalkacaktır.

Öte yandan, Google Reader’ın tasarımında da değişiklik yapıldı. Yeni tasarımla birlikte Reader da Google+ ile kullanılmaya başlanan yeni nesil Google arayüzüne uyum sağlamış oldu.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront - Sosyal Medya Pazarlama Eğitimi 4 Kasım’da Yapıldı

MarkeFront – Sosyal Medya Pazarlama Eğitimi 4 Kasım’da Yapıldı

Aytaç Mestçi tarafından verilen Sosyal Medya Pazarlama Eğitimi, 4 Kasım’da MarkeFront – MarkeSchool’da gerçekleşti. Sosyal ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir