Anasayfa » ALINTI » Twitter, Tweetlerin Arkasındaki Hikayelerin Peşinde
Twitter, Tweetlerin Arkasındaki Hikayelerin Peşinde

Twitter, Tweetlerin Arkasındaki Hikayelerin Peşinde

Twitter, Tweetlerin Arkasındaki Hikayelerin PeşindeBirçoğumuzun her gün onlarca tweet gönderdiği, ya da bazılarının sadece başka insanların ne yaptığını takip etmek için kullandığı Twitter, yeni servisini bugün hizmete soktu.

Twitter’da her gün onlarcasını yüzlercesini okuduğunuz tweetlerden bazılarının, kimi insanların hayatını değiştirdiğini hiç düşünmüş müydünüz peki? Twitter, düşünmüş ve bu hikayeleri yeni bir web sitesinde toplama kararı almış.

Stories.twitter.com adresinde birçok ilginç Twitter hikayesini bulmak mümkün. Türkçe olarak erişilebilen sitedeki hikayelerden örnek vermek gerekirse “Bir böbreğe ihtiyacım var” tweetini atan böbrek hastası Chris Strouth’un aradığı böbrek bu tweetle bulundu.

Bir diğer ilginç hikaye ise Aaron Durand’in annesinin iflasın eşiğine gelen kitap dükkanı, Durand’in attığı “Dükkandan 50 dolarlık kitap alanlara burrito hediye ediyoruz” tweetiyle kapanmaktan kurtuldu. Umarız Twitter ekibi kısa sürede bu ilginç hikayelerin yenileriyle karşımızda olur.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir