Anasayfa » ALINTI » Arama Motoru Gözlük
Arama Motoru Arama Motoru Gözlük

Arama Motoru Gözlük

Arama Motoru GözlükBu haberi okuyunca çok sevdiğim bu sözü hatırladım.Hayal etmek başarının ve yenilikçi bir şeyler yapmanın temel taşı,  hatta şöyle bir söz bile vardır; “hayal etmek başarmanın yarısıdır”. Çoğu başarılı kişiler ve şirketler her şeyin ilk başta hayal ederek başladığın söylerler.

Bir şeyi yapmadan önce kafamızda tasarlarız, bitmiş olan halini düşleriz ve sonrasında  icraata geçeriz. İşte bu sebeple, hayal kurmak bizim için önemli bir unsurdur. Başarıya giden yolda hayal etmenin önemi gerçekten yadsınamaz.

Teknoloji devi Google da tam bu noktada mühendislerini teşvik ediyor olsa gerek ki her geçen gün yeni bir yenilikle karşımıza çıkıyor ve bizleri şaşırtıyor. Şimdilerde Google , laboratuvarlarında özel olarak hazırladığı yeni gözlüğü ile yeni bir akımı başlatmaya hazırlanıyor.

Bahsi geçen Google laboratuvarların bulunduğu Google X’te üretildiği iddia edilen gözlükler sayesinde, kullanıcıların internette arama yapabileceği ve Android teknolojisiyle yakınlarında bulunan restoran ve iş yerlerini bulabileceği belirtiliyor. Bu durum hemen aklımıza Google’ın rakibi Apple’ın sesli komut sistemi Siri‘ye alternatif bulduğunu getiriyor. Sistem ise gözlüğün saplarında bulunan tuşlar vasıtasıyla yönlendirileceği tahmin ediliyor.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yorum

  1. Android için spokeit programını bi deneyin derim 🙂 google ın satın alıp daha iyi bir hale getireceğine inanadığım bir program. Az çok siri ye rakip 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir