Anasayfa » ALINTI » LinkedIn’de Tanıyor Olabileceğin Kişiler
LinkedIn'de Tanıyor Olabileceğin Kişiler

LinkedIn’de Tanıyor Olabileceğin Kişiler

LinkedIn'de Tanıyor Olabileceğin KişilerBirçok kişinin profesyonel ağını genişletmesini ve iş bulmasını sağlayan LinkedIn, yeni özelliğini resmi blog sayfasından duyurdu. Artık LinkedIn kullanıcıları, tanıyor olma ihtimali yüksek olan kullanıcıları görebilecek.

Bu yeni özellikle birlikte LinkedIn’in tasarımında da ufak değişiklikler yapıldı. Artık tavsiyeler ekranında kişilerin bir resimleri, iş bilgileri ve kaç adet ortak bağlantı olduğu da görülebiliyor.

LinkedIn’in önerdiği kişilerin arkasındaki algoritma da bu yenilikten nasibini aldı. Artık önerilen kişiler, mevcut ağınız, eski iş yerleriniz ve gittiğiniz okullara göre daha kesin sonuçları kullanıcının karşısına çıkarmayı hedefliyor.

Önümüzdeki haftalarda bütün kullanıcılar için devreye girecek olan bu özellikle farklı ağlardaki tavsiyeleri de ayrı ayrı görebilmek mümkün. Açıkcası bu yeniliğin ağını genişletmek isteyen kullanıcıların bir hayli işine yarayacak gibi görünüyor.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir